1. Kalendarz liturgiczny
 • poniedziałek – św. Jana Pawła II
 1. Spotkania duszpasterskie w domu parafialnym:
 • Spotkanie dla młodzieży face2face w środę o godz. 19:00

 

 1. Dzisiaj
 • Światowa Niedziela Misyjna
 • Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na dodatkową Mszę na godz. 15:00, po której koncert z okazji XVIII Dnia Papieskiego Promieniowanie ojcostwa.

 

 1. W tym tygodniu
 • Różaniec w ramach Parafialnej Nowenny Pompejańskiej odmawiamy część: radosną od poniedziałku do piątku po Mszy o 8:30, w sobotę o 8:00, w niedzielę o 8:30, bolesną od poniedziałku do soboty po Koronce o 15:00 a w niedzielę o 14:30 i chwalebną codziennie o 17:30
 • Różaniec z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00
 • Spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi grupa B w sobotę, rozpoczynamy Mszą o godz. 8:30.

 

 1. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i we wtorek. Przypominam, że w biurze przyjmowane są wymienianki roczne oraz intencje mszalne na miesiące od stycznia do końca sierpnia 2019 roku. W kościele zostały wyłożone kartki na wymienianki jednorazowe, które wraz z ofiarą można składać od poniedziałku do wystawionej skarbony w kościele.

 

 1. W maju 2019 roku rozpocznie się peregrynacja kopii cudownego obrazu jasnogórskiego w parafiach naszej archidiecezji. W związku z tym w ostatnią sobotę listopada na Jasną Górę uda się oficjalna pielgrzymka naszej archidiecezji, aby zaprosić do nas Matkę Bożą Częstochowską. Z naszego dekanatu planujemy jeden wspólny autokar, opiekunem duchowym będzie ks. Krzysztof, proboszcz ze Śniecisk. Do najbliższej niedzieli można w zakrystii zapisywać się na pielgrzymkę do Częstochowy – termin wyjazdu: sobota 24. listopada.

 

 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki
  i październikowy Miesięcznik Parafialny.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar

Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

 Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym.   

Ewangelia według św. Marka