1. Kalendarz liturgiczny
 • poniedziałek – św. Teresy od Jezusa
 • wtorek – św. Jadwigi Śląskiej
 • środa – św. Ignacego Antiocheńskiego
 • czwartek – św. Łukasza
 • sobota – św. Jana Kantego

 

 1. Spotkania duszpasterskie w domu parafialnego:
 • Spotkanie w drodze z Pismem Świętym w poniedziałek o godz. 19:00

 

 1. Dzisiaj
 • W ramach XVIII Dnia Papieskiego Promieniowanie ojcostwa harcerze
  z ZHP Kórnik przeprowadzą po Mszach zbiórkę na rzecz stypendystów Dzieło Nowego Tysiąclecia, Bóg zapłać za pomoc i składane ofiary.

 

 1. W tym tygodniu
 • Różaniec w ramach Parafialnej Nowenny Pompejańskiej odmawiamy część: radosną od poniedziałku do piątku po Mszy o 8:30, w sobotę o 8:00, w niedzielę o 8:30, bolesną od poniedziałku do soboty po Koronce o 15:00 a w niedzielę o 14:30 i chwalebną codziennie o 17:30. Uwaga za wyjątkiem soboty: radosna o 8:00, bolesna po Mszy o 8:30 i chwalebna po Koronce o 15:00
 • Różaniec z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00
 • Spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi grupa A w sobotę, rozpoczynamy Mszą o godz. 8:30.

 

 1. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:00
  do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00. Przypominamy, że
  od 7 października przyjmowane są intencje mszalne na miesiące od stycznia do końca sierpnia 2019 roku, natomiast od 7 maja będą przyjmowane intencje mszalne na miesiące od września do końca grudnia 2019 r.

 

 1. Za tydzień
 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na dodatkową Mszę na godz. 15:00, po której koncert z okazji XVIII Dnia Papieskiego Promieniowanie ojcostwa.
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki
  i październikowy Miesięcznik Parafialny.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

 Któż więc może być zbawiony?  

 

Ewangelia według św. Marka