1. Kalendarz liturgiczny
 • poniedziałek – św. Barnaby
 • środa – św. Antoniego z Padwy
 • czwartek – św. Michała Kozala

 

 1. Spotkania duszpasterskie:
 • liturgiczne dla narzeczonych biorących ślub w lipcu lub sierpniu w naszej Parafii w kościele w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00
 • dla kandydatów do Bierzmowania z klas II gimnazjum w domu parafialnym
  w poniedziałek o godz. 18:00 a dla klas VII w niedzielę 17 czerwca o godz. 18:00. Kandydatów proszę o zabranie na spotkanie indeksów do spowiedzi.

 

 1. Dzisiaj
 • XII PARAFIADA Radośni w Duchu Świętym w ogródku proboszcza od 13:00 do 20:00. Zapraszam Wszystkich do wspólnego parafialnego świętowania. Wszystkich, którzy pospieszyli Parafii z pomocą ofiarowanego dobra oraz wszystkim, którzy zaangażowali się osobiście z serca dziękuję.
 1. Jutro w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00 zapraszam zaangażowanych
  na spotkanie podsumowujące tegoroczną Parafiadę.

 

 1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 a w czwartek
  i piątek od godz. 9:30 do 11:00. We wtorek biuro

 

 1. Za tydzień w niedzielę i w najbliższą środę będzie można wesprzeć swoimi ofiarami Parafialny Zespół Caritas, który będzie rozprowadzał chlebek świętego Antoniego jako pomoc dla ubogich.

 

 1. Przypominam rodzicom o zapisaniu dzieci z obecnych klas II do I Komunii świętej, która odbędzie się w niedzielę 5 maja 2019 r. Zapisy w zakrystii po każdej niedzielnej Mszy w czerwcu (10, 17, 24 czerwca) o godz. 10:30.

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty po Mszy o godz. 18:00,
  a w niedzielę po Mszy o godz. 12:00.

 

 1. Pielgrzymko-wycieczka szlakiem św. Jana Pawła II odbędzie się w terminie
  od 19 do 21 czerwca (od wtorku do czwartku), spotkanie organizacyjne przed wyjazdem w najbliższy czwartek po Mszy o godz. 18:00 w kościele.

 

  

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

Oto Twoja Matka i bracia na dworze szukają Ciebie. Odpowiedział im: Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi? I spoglądając na siedzących dokoła Niego, rzekł: Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką.

 

Ewangelia według św. Marka